Nejaktuálnější informace naleznete na našem Facebooku!

Budeme rádi, když nás zasdílíte svým přátelům. Naleznete zde aktuální fotky a informace z areálu, případné novinky a změny. Od 11. května opět otevíráme venkovní zahrádku, na které si můžete vychutnat čepovaného Ježka 11° denně od 15 do 21 hodin.

Přinášíme skvělou zprávu! 🥳 Od pondělí bude každý den od 15 hodin otevřena venkovní zahrádka. Přijďte na jednoho Ježka, těšíme se!

Zveřejnil(a) TJ Letov Letňany dne Čtvrtek 7. května 2020

Tenisová škola v provozu!

V souvislosti s postupným uvolňováním opatření státních orgánů ČR proti pandemii koronaviru m.j. i v oblasti sportovních aktivit, budou s účinností od 4.5.2020 zahájeny v tenisovém areálu Třinecká 650 tenisové kurzy pro děti. Zatím bude rozsah omezen jen na dva dny v týdnu a to pondělí a středu s možností rozšíření na další dny v závislosti na počtu přihlášených dětí a kapacitních možností areálu. Prozatím není možno využívat zázemí areálu a bude nutné dodržovat základní hygienické a bezpečnostní požadavky vyplývající z výše zmiňovaných opatřeních.

Více informací např .o způsobu přihlašování dětí a ceníku kurzů je uvedeno na stránkách www.tenisovekurzy.cz . S případnými doplňujícími informacemi, či nejasnostmi se obracejte na šéftrenéra Ing.Meszároše Jana, tel.: +420 775 345 876


Zazimování kurtů

Dnes jsme se sešli v hojném počtu na plánovaný úklid areálu a přípravu kurtů na zimu. Počasí nám přálo a za pomoci horkého čaje a rumu jsme areál řádně uklidili. 

Děkujeme členům za účast!

Tradiční tenisový turnaj členů 2019 

Tradiční tenisový turnaj členů a přátel  podzim 2018

Výsledky 

Tenisové kurty máme po strojové údržbě řádně připravené a v "sexy" stavu :-)


Tradiční jarní tenisový turnaj ve čtyřhrách

výsledky

STŘEDA 24. KVĚTNA PROBĚHLA

S DEBLOVÝM VÍTĚZEM FRENCH OPEN, US OPEN A DAVIS CUPOVÝM REPREZENTANTEM LUKÁŠEM DLOUHÝM.

Na programu bylo :

  • dovednostní soutěže dětí o sladké ceny
  • ukázka tenisového tréninku se zapojením příchozích dětí.

  • Autogramiáda úspěšného Davis cupového reprezentanta ČR Lukáše Dlouhého v 17:00 hod

  • Grilování

Jarní brigáda - příprava areálu na sezónu

8.4.2017

Kurty se nám probouzí do další sezóny...

Plánovaná brigáda - úklid kurtů

12. listopad 2016

Brigáda - úklid kurtů - areál Třinecká
Brigáda - úklid kurtů - areál Třinecká

Dnes jsme se sešli v hojném počtu na plánovaný úklid areálu a přípravu kurtů na zimu. Přesto že nám počasí příliš nepřálo a napadlo i trochu sněhu, za pomoci horkého čaje, svařáku a rumu jsme areál řádně uklidili.